Kawa ziarnista 1 kg, czyli kawa na dłużej

Preferujesz większe opakowania kawy do domu? Chcesz mieć pewność, że nie zabraknie Ci kawy w najmniej odpowiednim momencie? Lubisz zawsze mieć zapas kawy w domowej spiżarni? Kawa ziarnista 1kg to zdecydowanie pojemność dla Ciebie.

Kawa ziarnista o pojemności 1kg to idealny wybór pod względem ekonomicznym. Otóż, kawa ziarnista 1 kg to opakowanie ziaren kawy o gatunku Arabici i Robusty, których ziarna pochodzą z upraw z najdalszych zakątków świata jak Afryka czy Ameryka Łacińska. Mogą to być zarówno kawy ekologiczne jak i zielone oraz aromatyzowane i wzbogacone o dodatkowe profile smakowe jak nuty: korzenne, cytrusów, palonych orzechów, gorzkiej czekolady i wiele innych. Kawa ziarnista 1kg to także opakowanie kawy, która zawiera różne poziomy kwasowości a jej wybór uzależniony jest tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji.

Jeśli lubisz posiadać w domu zapas kawy na niespodziewane sytuacje i imprezy okolicznościowe to zainwestuj w kawę ziarnistą o pojemności 1 kg i ciesz się smakiem oraz aromatem ulubionej kawy przez dłuższy czas.