Dlaczego i gdzie sprawdzą się listkowe kalendarze z logo ?

Każdy kalendarz powinien spełniać funkcję reklamową. Im bardziej poręczny i praktyczny tym lepiej. Mamy wówczas pewność, że przez cały rok będzie wizytówką naszej firmy.

Bardzo popularną i jednocześnie nie wymagającą dużych nakładów finansowych, formą promocji firmy czy przedsiębiorstwa są listkowe kalendarze z logo https://alselkalendarze.pl. Listkowe kalendarze z logo mają wiele zalet. Przede wszystkim charakteryzują się niewielkim formatem. Są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Mieszczą się na dłoni i w kieszeni. Możemy je zawsze mieć przy sobie np. w portfelu, torebce czy w samochodzie. Z reguły są pokrywane folią w celu zabezpieczenia druku. Wielu producentów proponuje w tym zakresie folię w macie lub w połysku, a wybór rodzaju folii to rzecz gustu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu kalendarzyki te są mniej podatne na zniszczenia i bardziej funkcjonalne. Zaokrąglone narożniki listkowych kalendarzy z logo, spowodują, że będą się one jeszcze lepiej prezentować.

Wizytówkowe kalendarze z logo firmy są kwalifikowane do jednych z tańszych i łatwo dostępnych nośników reklamowych. Przy użyciu listkowych kalendarzy z logo reklamują się niemalże wszyscy. Często spotykamy je w centrach medycznych, u fryzjera, u kosmetyczki, w gastronomii, w różnych sklepach, warsztatach samochodowych i innych miejscach handlowych i usługowych.